POST VACANT

MANAGER VÂNZĂRI

Misiune post

Vânzarea produselor de leasing

Responsabilități specifice:

  • Promovarea si vânzarea activă a produselor de leasing
  • Dezvoltarea relațiilor de colaborare și consultarea clienților existenți și potențiali
  • Monitorizarea și coordonarea procesului de pregătire și încheiere a tranzacțiilor de finanțare
  • Asigurarea îndeplinirii obiectivelor planului de afaceri al societății

Cerințe individuale:

  • Studii superioare economice
  • Experiența in activitatea de vânzări servicii financiare este un avantaj
  • Abilitați de comunicare și negociere eficientă
  • Responsabilitate și capacitate de organizare, orientată spre atingerea obiectivelor
  • Permis de conducere categoria B.

Oferim:

  • Pachet salarial și social motivant
  • Tichete de masă pe card electronic, lunar
  • Telefon mobil și laptop de serviciu
  • Posibilitatea de a activa și crește profesional în cadrul unei echipe dinamice, a companiei de leasing cu cea mai mare experiență pe piața locală.

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV-ul la adresa de e-mail: vacancies@leasing.md

0800 88888

0800 88888

Contacte

Contacte
Cotatii MAIB Cotatii BNM
EUR 19.52 19.4945
USD 17.73 17.6942
Arhiva cotatii >>

Calculator leasing

Vezi arhiva noutăți