POST VACANT

MANAGER SUPORT CLIENȚI

Misiune post

Pregătirea documentară primară și gestionarea tranzacțiilor de leasing

Responsabilități specifice:

  • Colectarea și introducerea în sistem a informațiilor prezentate de clienți;
  • Prelucrarea cererilor, întocmirea și gestionarea Contractelor aferente tranzacțiilor de leasing;
  • Monitorizarea și consultarea clienților care au încheiate contracte de leasing;
  • Conlucrarea cu companiile de asigurare.

Cerințe individuale:

  • Studii în domeniu economic
  • Capacități analitice și de expunere argumentată
  • Cunoașterea calculatorului (MS World, Excel)
  • Responsabilitate, corectitudine și organizare individuală
  • Capacitate de lucru în echipă, orientată spre atingerea rezultatului comun

Oferim:

  • Pachet salarial și social motivant
  • Tichete de masă pe card electronic, lunar
  • Telefon mobil de serviciu
  • Posibilitatea de a activa și crește profesional în cadrul unei echipe dinamice, a companiei de leasing cu cea mai mare experiență pe piața locală.

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV-ul la adresa de e-mail: vacancies@leasing.md

0800 88888

0800 88888

Contacte

Contacte
Cotatii MAIB Cotatii BNM
EUR 19.71 19.6789
USD 16.65 16.6157
Arhiva cotatii >>

Calculator leasing

Vezi arhiva noutăți